Profily zadavatelů

Státní správa

Samospráva

Hlavní město Praha

Kraje

Statutární města

Města

Obce

Dobrovolný svazek obcí mikroregionu Holešovsko
Dolany u Olomouce
Městys Chotětov
Městys Litultovice
Městys Loučeň
Městys Louňovice pod Blaníkem
Městys Načeradec
Městys Olbramovice
Městys Osvětimany
Městys Pavlíkov
Městys Plaňany
Obec Alojzov
Obec Bartošovice
Obec Bečváry
Obec Bernartice
Obec Bělá pod Pradědem
Obec Bělkovice-Lašťany
Obec Biskupice-Pulkov
Obec Blatnice
Obec Branišovice
Obec Břežany I.
Obec Břvany
Obec Bukovina u Přelouče
Obec Bukovno
Obec Citov
Obec Cvrčovice
Obec Čenkov
Obec Červenka
Obec Čistá
Obec Dětřichov nad Bystřicí
Obec Dívčice
Obec Dolní Kralovice
Obec Dřínov
Obec Dvakačovice
Obec Horky nad Jizerou
Obec Horní Bradlo
Obec Horní Domaslavice
Obec Horní Věstonice
Obec Hovězí
Obec Hrabišín
Obec Hradec nad Svitavou
Obec Hracholusky
Obec Hýskov
Obec Chožov
Obec Chrášťany
Obec Jimlín
Obec Jiříkov
Obec Jívka
OBEC KAMENICE
Obec Karlova Studánka
OBEC KLENTNICE
Obec Klíčany
Obec Kondrac
Obec Korozluky
Obec Kosořice
Obec Kostelec u Křížků
Obec Kounov
Obec Kozlov
Obec Kozly
Obec Kozolupy
Obec Kroučová
Obec Křelov - Břuchotín
Obec Křtěnov
Obec Leština u Světlé
Obec Libčany
Obec Libčeves
Obec Libodřice
Obec Libořice
Obec Lidice
Obec Líté
Obec Luká
Obec Lužná
Obec Majetín
Obec Malinová
Obec Měcholupy
Obec Mladý Smolivec
Obec Mostkovice
Obec Mutějovice
Obec Mutkov
Obec Náklo
Obec Nový Přerov
Obec Panoší Újezd
Obec Pavlov
Obec Perná
Obec Pernink
Obec Pičín
Obec Prášily
Obec Předmíř
Obec Přehýšov
Obec Příkazy
Obec Přílepy
Obec Radim
Obec Raná
Obec Rozsochatec
Obec Ryžoviště
Obec Řevničov
Obec Skaštice
OBEC STRUPČICE
OBEC SVĚTEC
Obec Sýkořice
OBEC Škrdlovice
Obec Štěpánovice
Obec Tatenice
OBEC TRNAVA
OBEC Tuhaň
OBEC Úlibice
OBEC VANOVICE
Obec Vysoká Pec
Obec Zborovice
Obec Zvole
OBEC ŽELENICE
Region Poodří
Sdružení obcí mikroregionu Balkán se sídlem ve Slabcích
Sdružení obcí mikroregionu Království
Sdružení obcí pro vybudování a provozování skládky Černošín
Sdružení obcí Rýmařovska
Svazek obcí CHOPOS
Svazek obcí Máchův kraj
Svazek obcí mikroregionu ČISTÁ - SENOMATY
Svazek obcí "Úpa"
Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko

Příspěvkové organizace

Centrum celoživotního vzdělávání-zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Pardubického kraje
Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace
Domov Paprsek, příspěvková organizace
Domov pro seniory v Perninku, příspěvková organizace
Gymnázium Ostrov
Hvězdárna a planetárium hlavního města Prahy
Chrudimská nemocnice, a.s.
Krajská knihovna Františka Bartoše, příspěvková organizace
Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o.
Městské kulturní centrum Poděbrady, s.r.o.
Městské lesy Doksy, s.r.o.
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.
Obchodní akademie, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Psychiatrická léčebna Červený Dvůr
Region HANÁ, o.s.
Region Za Moravú
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace
Služby města Lázně Bohdaneč
Správa pražských hřbitovů
Střední škola a Základní škola, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace
Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace
Střední škola řemesel Třebíč
Technické služby Luhačovice, příspěvková organizace
Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace
Technické služby Nová Paka
Vodohospodářské sdružení Kolín
Vodohospodářské sdružení obcí Rakovnicka
Vsetínská nemocnice a.s.
Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12
Základní škola Brno, Janouškova 2
Základní škola Ostrava, Zelená 42, příspěvková organizace
Základní škola praktická a základní škola speciální Ostrov
Základní škola T.G. Masaryka v Praze 12
Základní škola, Ostrava - Slezská Ostrava, Těšínská 98, příspěvková organizace
Základní umělecká škola Jižní Město

Podniky se státní účastí

Soukromý sektor

.A.S.A. Liberec s.r.o.
.A.S.A. odpady Litovel, s.r.o.
.A.S.A., spol. s r.o.
A-Z HOFMAN spol. s r.o.
AGORA s.r.o.
Aktivní Horňácko o.s.
ASMJ s.r.o.
Autocentrum Lukáš s.r.o.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s.
Basketbalový klub, občanské sdružení, Vyškov
Bytové družstvo Na Valtické 29 a 30, Břeclav, družstvo
CELIO a.s.
Centrální zdravotnická zadavatelská s.r.o.
Centrum podpory podnikání Praha o.s.
CGB - Consult,s.r.o.
CGMC, družstvo
CPS consulting, s.r.o.
CZECH IT CLUSTER, družstvo
Český svaz juda
ČEZ Energo, s.r.o.
David Loun
Děti a čas o.s.
DISTEP a.s.
Dyntec spol. s r.o.
EDUKOL vzdělávací a poradenské sdružení s.r.o.
EKODEPON s.r.o.
ENVIGEO s.r.o.
EU Via, a.s.
EXTENSION s.r.o.
FAST KOVOŠROT s.r.o.
FK ERA-PACK Chrudim
Fotbalový klub Bohemia Poděbrady
František Štrubínský
Gelai Company s.r.o.
Havířovská inženýrská kancelář, spol. s r.o.
Hockey club Kobra Praha
Hospodářská komora hlavního města Prahy
Ing. Jan Maryška
Ing. Roman Pekárek
Jan Virag
Jaroslav Bareš
Josef Bureš
Josef Švec
KERNER s.r.o.
Klastr Bioplyn, z.s.p.o.
Klastr výrobců obalů, družstvo
Krakonošův ranč - hospodářské družstvo
Královehradecká labská o.p.s.
Ladislav Vymazal
LAKUM - AP, a.s.
LASKI, s.r.o.
LIFT SERVIS s.r.o.
Linet, spol. s r.o.
LOUDA Alform, výrobní družstvo
MAS Zubří země, o.p.s.
MOTOR JIKOV Group a.s.
Náboženská obec Církve československé husitské v Plaňanech
Nadace ARBOR VITAE
Nadace pro rozvoj města Pardubic
NET4GAS, s.r.o.
o.s.STRNIŠTĚ - společnost životního prostoru a vzdělávání
Obecní dům, a.s.
Oblastní charita Havlíčkův Brod
Okresní hospodářská komora Mladá Boleslav
PENZION VRBNO spol. s r.o.
Pernt - ORO, s.r.o.
PFI s.r.o.
První badmintonová o.s.
Recycling - kovové odpady a.s.
Regios a.s.
RÝMAŘOVSKO, o.p.s.
RÝPAR-STAV s.r.o.
S-FIRMA, s.r.o.
Sdružení automobilového průmyslu
Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Sbor dobrovolných hasičů Bulánka
SH Drtiče s.r.o.
Skládka Uhy, spol. s r.o.
Služby Telč, spol. s r.o.
Spojené lesy s.r.o.
Sportovní klub rapid Muglinov
SUFOLK s.r.o.
Svaz neslyšících a nedoslýchavých v České republice
SVC Náchod s.r.o.
Teplárna České Budějovice, a.s.
TBG Metrostav s.r.o.
TIZZI spol. s r.o.
TJ SK Bečváry
TJ Sokol Dobřichovice
Tříska & Žák, advokátní kancelář, s.r.o.
OK Odpady s.r.o.
UNIGEO a.s.
VAKOS XT a.s.
VALUE ADDED, a.s.
VERAN s.r.o.
Vršanská uhelná a.s.
VYRTYCH a.s.
VYRTYCH - Technologický park a inkubátor s.r.o.
Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy s.r.o.
WERO GROUP s.r.o.
YES dent s.r.o.

Takto označený profil zadavetele vyžaduje samostatnou registraci dodavatele